Menu
11696425_10206802150513412_3469432621384738360_o

Maciej Rafalski

Fotograf

Fotografuję przede wszystkim na terenie województw: świętokrzyskiego, lubelskiego i mazowieckiego.
Od 10 lat jestem członkiem Grupy Fotografów Lubelskich.
Fotografia to moja pasja. Czerpię ogromną przyjemność z tego, co robię. Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dzięki mojemu tacie. To on zaraził mnie moją największą pasją – fotografowaniem. Gdy miałem zaledwie kilka lat, zabierał mnie o świcie na fotografowanie wstających z łąk mgieł. Dostawałem swój aparat, na którym mogłem wyżywać się do woli. Mimo że efekty mojej ówczesnej „twórczości” były marne, to właśnie dzięki temu dziś mam wspaniałą pasję, która pochłonęła mnie bez reszty – fotografię. Uważam, że ludzie zajmujący się zawodowo fotografią dzielą się na tych, którzy traktują to w pierwszej kolejności jako źródło dochodów oraz na tych, którzy mają naprawdę wielką radochę z pstrykania zdjęć. Przyznam, że od wielu lat czerpię ogromną radość z tego, co robię.

Fotografia niezmiennie mnie fascynuje i urzeka. Pierwszym aparatem, jaki wziąłem do ręki, była Smiena 8, później kilka Zenitów, wreszcie Minolta 505 si. Pierwszym aparatem cyfrowym był mały kompakcik – HP 850. Mimo że parametry miał marne, to fakt, że mogłem nim robić tyle zdjęć, ile mi się podobało, sprawiło, że mogłem eksperymentować do woli i na pewno właśnie to bardzo pozytywnie wpłynęło na moje postępy jeśli chodzi o świadome fotografowanie. Moim pierwszym własnym aparatem była lustrzanka – Konica-Minolta 5D. Później Canon 40D, obecnie używam Canona 6d, 5D mkII z całą masą obiektywów, głównie stałoogniskowych.

Zadowoleni klienci

“ Profesjonalizm i zaangażowanie to słowa, które doskonale opisują Pana Macieja. Jeżeli chcecie mieć piękne zdjęcia, idealnie oddające klimat panujący w trakcie uroczystości zaślubin i wesela to wybór jest prosty: MACIEJ RAFALSKI. Ślub to jedna z ważniejszych uroczystości w życiu, warto żeby tego dnia fotografie zostały zrobione przez specjalistę w swoim fachu. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za te wyjątkowe zdjęcia 
“ Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie to serdecznie polecamy Maćka.Wspaniała jakość wykonywanych zdjęć. Plener z Maćkiem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe. Maciek to prawdziwy profesjonalista z pasją. ”
“ Serdecznie polecamy współpracę z Panem Maciejem. Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni. Zdjęcia ślubne wyszły cudownie ! Są świetnej jakości. Pan Maciej ma bardzo fajne pomysły na ujęcia, przez co mamy wyjątkową pamiątkę. Gdybyśmy mieli dokonywać wyboru ponownie, wybór byłby ten sam. Bardzo dziękujemy! 
Anna i Michał
Anna i Michał
Modliborzyce
Sylwia i Kamil
Sylwia i Kamil
Trębowiec
Marta i Dawid
Marta i Dawid
Sandomierz