Menu

Przygotowując swój wymarzony ślub i wesele nie ma miejsca na kompromisy. Najlepszym wyborem na ten szczególny dzień są sprawdzone usługi. W mojej pracy styczność z firmami obsługującymi śluby jest nieunikniona i w ciągu wielu lat zdobyłem wiedzę o tym, na kogo warto postawić, aby cała uroczystość stała na najwyższym poziomie i obyła się bez niemiłych niespodzianek.

Dzięki poniższej liście nie musicie Państwo przeczesywać forów i wypytywać o opinię znajomych. Są to osoby, za które ręczę, że rzetelnie wykonują swoje obowiązki i przede wszystkim są najlepsi w tym, czym się zajmują.

Projekt HD

Piotr Przeworski – jego usługi gwarantują przemiłą współpracę, unikalny klimat nagrań i nietuzinkowe pomysły. Dużą zaletą są również naprawdę rozsądne ceny.
Suchedniów, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Radom

projekthd.pl
facebook.com/projekthd.video

SisWeddings

Najlepsze dekoracje ślubne i okolicznościowe jakie kiedykolwiek widziałem. Wystrój kościoła i sali weselnej naprawdę robi ogromne wrażenie.
Ostrowiec Świętokrzyski

sisweddings.pl
facebook.com/sisweddings

Night Light

Jeśli chodzi o oprawę muzyczną zespół nie mający sobie równych – genialny wokal, klimaty indywidualnie dopasowany do preferencji Państwa Młodych i świetna animacja całej imprezy. Polecam rodzinie i przyjaciołom.
Lublin, Warszawa, Stalowa Wola, Kielce

zespol-muzyczny-nightlight.pl

Zankyou.pl

Wszystko, czego potrzebujesz na swój ślub. Zestawienie najlepszych usługodawców ślubnych w Polsce.
Cała Polska

ZankYou.pl