Menu
11696425_10206802150513412_3469432621384738360_o

Maciej Rafalski

Fotografuję w całej Polsce. Dojazd do Was nie jest żadnym problemem.
Od 11 lat jestem członkiem Grupy Fotografów Lubelskich. Od 7 lat jestem fotografem ślubnym.
Jestem przeszczęśliwy, bo udało mi się połączyć pasję ze sposobem na życie.

Zadowoleni klienci

“ Wybór Maćka jako fotografa był strzałem w 10. To, co urzeka w zdjęciach zrobionych przez Maćka to dynamizm i uchwycenie tej wyjątkowej, ulotnej chwili, która dzięki tym zdjęciom trwa dłużej. Zdjęcia są niestandardowe, ciekawe a oglądając je po czasie bardzo łatwo przenieść się do tych fantastycznych momentów. Współpraca przebiega w świetnej atmosferze z humorem 🙂 Polecam serdecznie! ”
“ Profesjonalizm i zaangażowanie to słowa, które doskonale opisują Pana Macieja. Jeżeli chcecie mieć piękne zdjęcia, idealnie oddające klimat panujący w trakcie uroczystości zaślubin i wesela to wybór jest prosty: MACIEJ RAFALSKI. Ślub to jedna z ważniejszych uroczystości w życiu, warto żeby tego dnia fotografie zostały zrobione przez specjalistę w swoim fachu. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za te wyjątkowe zdjęcia 
“ Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie to serdecznie polecamy Maćka.Wspaniała jakość wykonywanych zdjęć. Plener z Maćkiem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe. Maciek to prawdziwy profesjonalista z pasją. ”
“ Serdecznie polecamy współpracę z Panem Maciejem. Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni. Zdjęcia ślubne wyszły cudownie ! Są świetnej jakości. Pan Maciej ma bardzo fajne pomysły na ujęcia, przez co mamy wyjątkową pamiątkę. Gdybyśmy mieli dokonywać wyboru ponownie, wybór byłby ten sam. Bardzo dziękujemy! 
Marlena i Tomasz
Marlena i Tomasz
Skarżysko
Anna i Michał
Anna i Michał
Modliborzyce
Sylwia i Kamil
Sylwia i Kamil
Trębowiec
Marta i Dawid
Marta i Dawid
Sandomierz

Jak to wszystko się zaczęło

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dzięki mojemu tacie. To on zaraził mnie moją największą pasją – fotografowaniem. Gdy miałem zaledwie kilka lat, zabierał mnie o świcie na fotografowanie wstających z łąk mgieł. Dostawałem swój aparat, na którym mogłem wyżywać się do woli. Mimo że efekty mojej ówczesnej „twórczości” były marne, to właśnie dzięki temu dziś mam wspaniałą pasję, która pochłonęła mnie bez reszty – fotografię.

Mały ja

Uważam, że ludzie zajmujący się zawodowo fotografią dzielą się na tych, którzy traktują to w pierwszej kolejności jako źródło dochodów oraz na tych, którzy mają naprawdę wielką radochę z pstrykania zdjęć. Przyznam, że od wielu lat czerpię ogromną radość z tego, co robię. Fotografia niezmiennie mnie fascynuje i urzeka.

Pierwszym aparatem, jaki wziąłem do ręki, była Smiena 8, później kilka Zenitów, wreszcie Minolta 505 si. Pierwszym aparatem cyfrowym był mały kompakcik – HP 850. Mimo że parametry miał marne, to fakt, że mogłem nim robić tyle zdjęć, ile mi się podobało, sprawiło, że mogłem eksperymentować do woli i na pewno właśnie to bardzo pozytywnie wpłynęło na moje postępy jeśli chodzi o świadome fotografowanie. Moim pierwszym własnym aparatem była lustrzanka – Konica-Minolta 5D. Później Canon 40D, obecnie używam Canona 6d z całą masą obiektywów, głównie stałoogniskowych.